28 Haz 2005

Fore Enerji yaz dönemi için stajyer arıyor.
Fore enerji güneş ve rüzgar enerjisinden elektrik üretimi, güneş enerjili aydınlatma sistemleri, doğal kaynaklarla ısıtma ve soğutma ile ahşap karkas ekoev tasarımı ve inşaatı üzerine çalışmaktadır.
Şimdiye kadar katıldığımız fuarlarda temas ettiğimiz potansiyel müşterilerin bir veritabanında toplanması, Türkiye genelinde PR çalışmalarının organize edilmesi, bayilik ağının kurulması, yurtiçi ve yurtdışı pazar çalışmalarının yapılması, önemli müşterileri ziyaret, yeni broşür-görsel malzemelerin hazırlanması, farklı demo sistemler için belediye-üniversiteler için ortak çalışmalarda bulunulması gibi aktivitelerin bu yaz döneminde organize edilmesi için 1 Temmuz-1 Ekim 2005 tarihleri arasındaki dönemde stajyer öğrenci alınacaktır.
Yurtdışı temasların yoğunluğu nedeniyle iyi İngilizce bilmesi ve office set kullanabilmesi önemlidir. Saat zorunluluğu yoktur. İşyeri adresi aşağıda verilmiş olup adayın Anadolu yakasında oturması tercih sebebidir.
İlgilenen adayların Ref:F-Staj açıklaması ile atesu@foreenerji.com adresine özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.
FORE Temiz Enerji ve Aydınlatma Sistemleri Bağdat Cad. Noter Sok. Gulsen Apt 13/7 B-Blok PK 34740 Şaşkınbakkal - İstanbul /TURKEY ph: +90.216.369.97.76-77 fx:+90.216.369.96.95 info@foreenerji.com www.foreenerji.com

Hiç yorum yok: