15 Haz 2007

Yarı Zamanlı Kategori Sorumlusu

Hedef ve idealleri olan yeni kurulmuş e-ticaret firmamız için ;
Lisansörü olduğumuz e-ticaret sitesinde kategorilerimizi yönetecek, geliştirecek, oluşturacak, gerektiğinde silbaştan yapabilecek cesarete sahip, ticareti bilmese bile ilgi duyan, özverinin anlamını bilen, kendisini geliştirirken bizide geliştirecek, bize işimizi öğretecek, aklına geleni söyleyen, sesli düşünen, fikir fikirdir diyen, kendine saygılı ve kendisini gerçekten seven arkadaşlarımızla çalışmak istiyoruz.
Haftada sadece 15 saat (2 tamgün veya 3 yarım gün gibi, hafta içi) masasının başında çalışacak,
Kitap, Müzik, Film / Bilgisayar, Cep Telefonu / Elektronik, Ev Aletleri / Evcil Hayvan Malzemeleri, Hobi Gereçleri / Spor, Hediyelik Eşya alanlarında bilgili veya en azından meraklı,
Sorumlu olduğu alanda gelişmeleri takip edecek ve bizi sürekli olarak güncel tutacak, gerekli gördüğünde fiyat politikamıza müdahale edecek,
Uzun süreli istanbul’dan ayrılmayı planlamayan,
Arkadaşlarımızın aşağıdaki şekilde başvurularını iletmeleri durumunda en geç 48 saat içinde kendileri ile irtibata geçilecektir.
Söz konusu çalışma karşılığında ; Aylık Ücret olarak 80.- YTL + Hergün için 1,6 YTL şeklinde ücret ödenecektir.
Müracaatlarınızda kısaca kendinizi tanıtmanız ve kısa kimlik bilgilerinize yer vermeniz yeterlidir. İlgilendiğiniz alanlarıda belirtmeniz faydalı olacaktır.
Saygılarımızla,
Lemur E-TicaretM.kemalpaşa Mah. Avcılar / İstanbul
batirh@gmail.com
Tel : 0 212 4286710-11-12
Hüseyin BATIR

Hiç yorum yok: