9 Tem 2007

ICM-Kavram Stajyerler arıyor

ICM-Kavram Ltd, 2001 Yılında kurulmustur. İşortaklarına, satış noktalarında sunum çözümleri getiren, cözümleri ise, fikir gelistirme, tasarım, prototip, uretim, lojistik ve montaj hizmetlerinin icerisinde bulundugu bir hizmet paketi olarak sunan bir sirkettir.

2005 Yılında, dunya capinda seckin bir perakende organizasyonu olan POPAI'nin Turkiye temsilcisi olmustur. POPAI, Perakende sektorunde, arastirma, egitim ve tasarima destek veren, kar amaci gutmeyen bir organizasyon olup, ofisleri ile tum kıtalara yayilmistir

Satis Asistani Is tanimi:
ICM Satıs temsilcisinin delegasyonunda, kendisine devredilen “proje bazlı” işleri takip etmek, ICM’in Pazarlama ve Satiş Fonksiyonunda ;yeni satis oncesi ve satis sonrasi konularda musteri ICM is akisinin ve iletisimin saglamak .Satisi oncesi , satis temsilcisi tarafından istenen dokumanlarin , arastirmalarin yapilmasi ;.Satis sonrasinda ise musteri iliskilerinin eksiksiz sekilde surdurulmesini saglamak .Bu projelerin yürütülmesi ve raporlanması konusunda şirket ilke ve prensipleri dahilinde görev alarak bölümün şirket hedeflerine ulaşması için her türlü katkıda bulunmak. Tum bu calışmaları ICM Satış Temsilcisi ve Muduru’ne rapor ederek surdurmek.

Pazarlama Assistani Is tanimi:
ICM Pazarlama Sorumlusunun delegasyonunda, kendisine pazarlama faaliyetleri ile ilgili is akisinin ve iletisimin saglamak . Pazralama tarafından istenen dokumanlarin , arastirmalarin yapilamsi ve gerkli datalarin olusturulmasi. Pazarlama faaliyetleri sirasinda ise iliskilerin eksiksiz sekilde surdurulmesini saglamak .Pazarlama projelerinin yürütülmesi ve raporlanması konusunda şirket ilke ve prensipleri dahilinde görev alarak bölümün şirket hedeflerine ulaşması için her türlü katkıda bulunmak. Tum bu calismalari ICM Pazarlama Sorumlusuna rapor ederek surdurmek.

Aranan Nitelikler :
Adayların, öncelikle ICM'İ, iş ilişkisinde bulunacagı cokuluslu firmaların onunde temsil edebilecek nitelikte ve prezentasyonda, ve şirket icerisinde yoneticileri ile uyumlu, saygılı, proje yonetimi dahilinde iş akışında ekip icerisinde uyumla çalışabilecek, şirket kulturune uyum sağlayabilecek nitelikte olması gerekmektedir.

Telefonla ve yuzyuze konusmalarda diksiyonunun iyi olması gerekmektedir.

MS Office programlarını aktif şekilde kullanabiliyor olması gerekmektedir. Ilave animasyon, crm ,gorsel, resim ve çizim programları biliyor olması kesinlikle artı degerdir.
Ingilizce'yi sozlu ve yazılı olarak iyi kullanabiliyor olması artı değerdir

Ilginen adayların başvuru için cvlerini asagidaki e-maile gondermeleri gerekmektedir.
e-mail: srakalar@icm-int.com

Hiç yorum yok: