10 May 2009

Martı & Inomera Yazılım Akademisi - Yaz 2009

Profesyonellerden, genç mezunlara bilgi ve deneyim aktarmak amacıyla, bu yaz Yaz Akademisi programımızı 4. kez düzenliyoruz. Akademi süresince mezun adaylarına Turkcell-im.com.tr, kangurum.com, wap.akbank.com.tr ve daha bir çok web 2.0 ve mobil projelere imza atmış profesyonellerden yazılım tasarımı ve geliştirmeyi öğrenme şansı sunuyoruz.

Eğitim Kapsamı

Akademi’nin bu yılki teması Sosyal Medya Uygulamaları. Sosyal Web’in giderek hız kazanması ile 4. yaz akademisini Sosyal Web ve OpenSocial’ı kapsayacak şekilde düzenledik.

*Java yazılım geliştirme süreci ve araçları, Java Enterprise (J2EE), konusunda deneyimli eğitmenler ve proje yöntecileri tarafından verilen 2 haftalık ücretsiz özgür yazılım eğitimi,

*Google’ın OpenSocial teknolojisi ve Sosyal Aplikasyonlar geliştirmeye ilişkin workshoplar,

*Katılımcılara, öğrendiklerini deneyimli uzmanların yardımları ile ticari projeler üzerinde çalışarak geliştirme şansı sağlayacak 2 aylık bir staj süresi,

*Başarılı katılımcılara, Martı Yazılım, Inomera Ar-Ge ve diğer partner şirketler tarafından yarı veya tam zamanlı iş fırsatları.

Eğitim Takvimi
22 Haziran – 3 Temmuz 2009: Java, J2EE Eğitimi, OpenSocial workshopları

Eğitim Yeri : Inomera, İstanbul Bakırköy Ofisi
Temmuz – Ağustos : Inomera Ar-Ge’de staj

Kimler Katılabilir?
Martı & Inomera Yazılım Akademisi – Yaz 2009’a katılım ücretsizdir. 2 veya 4 yıllık üniversitelerin 3 ve 4. sınıflarında olan herkes başvurabilir. Aşağıdaki kriterler başvuranlar arasından yapacağımız seçimde size yardımcı olabilir;

*Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Mühendisliği, MIS ve bilişimle alakalı diğer bölümlerde okuyanlar öncelikli tercihlerimiz olacaktır.

*Başka mühendislik bölümlerinde okumakta olan adayların, bizi, gerçekten yazılım geliştirmeye ilgisi olduğuna inandırmalılardır (örneğin daha önce projeleriniz)

*Deneyim aramıyoruz, ama kod yazmayı gerçekten sevdiğinize bizi inandırmalısınız!

* Bir takımın parçası olabilecek, insan ilişkileri iyi, bilgilerini paylaşmayı seven, kod yazmayı seven ve yazılım geliştirme üzerine kariyer yapmak isteyen herkese açığız.

Şimdi Başvurun!

CV’nizi, neden bu akademiye katılmak istediğinizi anlattığınız bir yazı ile bize gönderin! (turan.konan@inomera.com)

Hiç yorum yok: