11 Eki 2009

REKNOVA - Staj - Ankara

Staj alanları:
Arama Motoru Optimizasyonu / İnternet Marketingi
Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi pozisyonlanmasını sağlama amaçlı optimizasyon stratejisinin oluşturulması, proje konsepsiyonu ve yönetimi ve uygulanmasında, link alma, kurumu, düzenlenmesi ve link yapı optimizasyonunda yer verilecektir. İnternet kullanımında tecrübeli ve arama motorlarının dünysına ve çalışma sistemlerine ilgi duymanız gerekiyor. HTML ve PhP gibi program bilgileri ve dynamik program sistemleri bilgisi sahibi olmanız gerekiyor.
Webtasarım / Web optimizasyonu
Website (HTML /JavaScript olarak) tasarımı ve programlama stratejisinin oluşturulması, proje konsepsiyonu ve yönetimi ve hayata geçirilmesi, içerik dizayn, araştırması ve düzenlenmesinde yer verilecektir. HTML, PhP ve MySQL gibi program bilgileri ve dinamik program sistemleri bilgisi sahibi olmanız gerekiyor. İnternet kullanımında ve Web sitelerinde tecrübeli olmanız gerekiyor.
Content editörlüğü
Araştırma ve önerilmiş bir konu hakkında web içerik derlemesinde ve hazırlanmasında internetten makale dağıtımında ve link alma çalışmalarında yer alacak. Kaleminizin kuvvetli genel makale ve reklam yazı alanlarında bilgi sahibi, çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip olmanız gerekiyor.
Staj imkanlarımızdan faydalanmak istiyorsanız iş başvurusu için CV'nizi lütfen e-mail olarak insankaynaklari@reknova.com'a gönderebilirsiniz.

REKNOVA LTD. STI
innovative reklam
Cinnah Cad. Farabi Sk. 24 / 22
Çankaya- ANKARA

Tel.: 0 ( 312 ) 466 51 20
Fax: 0 ( 312 ) 466 52 30
fg@reknova.com
www.reknova.com

Hiç yorum yok: